Prysmian
Prysmian
English Version

Şartlar ve Koşullar
CableApp uygulaması (diğer adıyla "Uygulama"), en uygun Prysmian kablosunun seçimine yardımcı olarak kullanıcı gereksinimlerini karşılamak amacıyla geliştirilmiştir. Veriler ve sonuçlar sadece bilgilendirici niteliktedir
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Hakkında
Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.; bugün dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe lider olan Prysmian Group’un Türkiye operasyonudur. Firmanın merkezi, 1964 yılından bu yana Mudanya’da (Bursa) yer almaktadır ve toplam 180.000 m²'lik açık alan (79.000 m² kapalı alan) üzerinde faaliyet göstermektedir.
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Teknik Bilgiler
Kablolar ve makaralar ile ilgili teknik bilgiler ve düzeltme katsayıları hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Online Kablo Eğitimi
Türk Prysmian Kablo olarak hazırladığımız, kablolar ile ilgili farklı konu başlıklarından oluşan, ücretsiz ‘Online Kablo Eğitimi’ne ve eğitimin sonundaki sınava katılarak, ‘Prysmian Group Türkiye Online Kablo Eğitimi Katılım Belgesi’ almaya hak kazanabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

buraya tıklayın.

Teknik Makaleler
Kablolar ile ilgili bugüne kadar yayımladığımız tüm teknik makalelere ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bize Ulaşın
Siz değerli kullanıcılarımıza kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için lütfen bize ulaşın.
prysmianlogo